Specijalist za operativnu podršku prodaji poslovnim korisnicima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.03.2021.

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., traži motiviranu i odgovornu osobu za rad.
A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu!
#MakeItHappen #WeAreA1

MJESTO RADA

  • Zagreb

OPIS POSLA:

  • Izrada izvještaja vezano uz planiranje i realizaciju zaliha
  • Kontrola skladišne lokacije kroz dnevne aktivnosti odobravanja preskladištenja za pojedine korisnike
  • Kontrola fiksnih prihoda evidentiranih od strane Enterprise prodaje (Copr/SME/VSE)
  • Izrada knjižnih odobrenja vezanih uz marketinški trošak
  • Koordinacija zahtjeva za fiksnu numeraciju
  • SAP administracija korisničkih podataka
  • Održavanje Enterprise strukture u sustavima
  • SAP administracija korisničkih podataka i provedba knjižnih odobrenja i e-računa
  • Ostali zadaci po nalogu nadređenog

UVJETI:

  • Proaktivnost i orijentiranost prema prodajnim rezultatima
  • Izvrsne organizacijske vještine
  • 2 godine radnog iskustva u telekomunikacijama ili administraciji
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje MS Office paketa

NUDIMO:

  • Rad u ugodnom, modernom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja – razvojni karijerni put
  • Rad od ponedjeljka do petka (slobodni vikendi)
  • Mogućnost napredovanja
  • Opuštena radna atmosfera unutar tima koji vrednuje zalaganje i adekvatno ga nagrađuje

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 16.03.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: [email protected]
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2