Specijalist za digitalni marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
01.05.2019.
Plaća:
od 531 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agenciji za zapošljavanje sa sjedištem u Puli potreban specijalist za digitalni marketing (m/ž):

- izrada strategije online komunikacije i upravljanje svim online aktivnostima s ciljem ostvarivanja poslovnih ciljeva

- suradnja s kolegama unutar tvrtke na svim aktivnostima vezanim za web komunikacije i internet marketing

- osmišljavanje, provedba i analiza digitalnih marketinških kampanja

- istraživanje i analiza potencijala online kanala

- planiranje i predlaganje novih ideja vezanih za komunikaciju i promociju proizvoda i usluga putem online kanala sa naglaskom na uključivanje onlinea u sveobuhvatni marketinški miks

- upravljanje digitalnim identitetima kompanije
- administracija web stranica po potrebi
Posebne pogodnosti:
- Rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
- plaća od 4000,00 kn do 6000,00 kn
- rad u ugodnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Država:
Hrvatska

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:

- Razumijevanje i poznavanje novih medija, alata I tehnika digitalnog marketinga I društvenih mreža

- sposobnost integracije digitalnog marketinga u sveobuhvatnu marketinšku strategiju kompanije

- razumijevanje marketinških principa i strateškog brand managementa

- aktivno korištenje društvenih mreža i servisa u poslovne svrhe

- dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti, osjećaj za prioritete i multitasking
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine