Specijalist u službi za korisnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.05.2018.

Q Experience je mlada tvrtka s ambicioznim planovima koja traži komunikativne, poduzetne i ambiciozne ljude. Surađujemo s uspješnim stranim tvrtkama, a korisničku podršku za svoje partnere pružamo na 14 svjetskih jezika i kroz različite komunikacijske kanale (telefonom, e-mailom te putem društvenih mreža).

Opis posla:

  • Pružanje podrške krajnjim korisnicima usluga naših klijenata
  • Odgovararanje na njihove upite
  • Pronalazak kreativnih rješenja
Uvjeti za prijavu
  • Odlično znanje njemačkog, poljskog ili francuskog jezika u govoru i pismu
  • Srednja informatička pismenost
  • Komunikativnost
  • Timski duh
  • Želja za učenjem
Dodatne informacije
Nudimo ti rad u modernom uredu, ugodnom i poticajnom radnom okruženju, potrebnu edukaciju i plaću koja će biti u skladu s našom preferencijom kvalitete povrh kvantitete. Svakodnevno ćeš moći koristiti i usavršavati jezik koji govoriš u razgovoru s izvornim govornicima. Također ćeš imati priliku za dokazivanje i napredak te usavršavanje novih vještina.

Ako si se prepoznao/la u oglasu te si proaktivna, odgovorna osoba spremna na nove izazove, prijavi se putem linka za prijavu.