Specijalist u ljudskim potencijalima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
poslovi upravljanja ljudskim resursima
- sudjelovanje u procesima regrutacije, selekcije i zapošljavanja
- koordinacija administrativniih aktivnosti selekcijskih procesa
(objava oglasa za posao, komunikacija sa kandidatima, ažuriranje baze kandidata)
- priprema kadrovske dokumentacije
(Ugovori o radu, Dodaci ugovora, rješenja iz radnog odnosa, A1 obrasci)
- suradnja i komunikacija s ostalim relevantnim institucijama (HZZ,HZZO,HZMO)
- ostali poslovi po nalogu voditelja

Napomena: zbog više raspisanih natječaja, očekujemo veći broj prijava te ovim putem želimo istaknuti kako će poziv u daljnji selekcijski postupak biti upućen samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ovim putem želimo svim ostalim kandidatima zahvaliti na interesu te poručiti kako ćemo zadržati pristigle prijave u internoj evidenciji za eventualne buduće potrebe zapošljavanja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- profesionalan i srdačan kontakt s kandidatima i suradnicima
- točnost i pedantnost u radu, briga o rokovima i sistematičnost
- sposobnost timskog rada, ali i visok stupanj samostalnosti
- izražena predanost radu i spremnost na rad pod pritiskom
- spremnost na preuzimanje različitih poslova

Molimo Vas prijavite se na oglas putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački - prednost
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine