Specijalist u hotelijerstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Esslingen, Stuttgart
Rok prijave:
30.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TROGODIŠNJA IZOBRAZBA ZA SPECIJALISTA/-ICU U HOTELIJERSTVU (Hotelfachmann/-frau)

Društvo SHT GmbH (Sozialunternehmen HoGa Tourist GmbH) iz Stuttgarta, u čijem je vlasništvu poznati hotel u Esslingenu, nudi u suradnji s drugim renomiranim hotelima u Esslingenu i Stuttgartu više slobodnih mjesta za izobrazbu u hotelijerstvu za zvanje Specijalist/-ica u hotelijerstvu (Hotelfachmann/Hotelfachfrau).

Stuttgart je glavni grad savezne države Baden-Württemberg, a grad Esslingen se nalazi u neposrednoj blizini Stuttgarta.

Od 1. rujna 2017. nudimo nekoliko mjesta za izobrazbu kandidatima iz inozemstva, vrlo rado i mladim ljudima iz Hrvatske.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, praksa
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- potrebni stupanj obrazovanja: Državna matura
- pohađanje tečaja njemačkog jezika u Hrvatskoj prije odlaska na izobrazbu; nužna razina poznavanja jezika je B2 (u organizaciji polaznika izobrazbe)
- afinitet prema hotelijerstvu
- izvrsne komunikacijske vještine i ugodan nastup

Nudimo:
- solidnu trogodišnju izobrazbu (kombinacija rada i predavanja) prema poznatom njemačkom sustavu dualnog obrazovanja, koji Vam daje izvrsne šanse za zapošljavanje u cijelom svijetu
- mogućnost stanovanja u organizaciji hotela u dvokrevetnim sobama
- socijalno-pedagoška podrška (snalaženje u novom gradu i socijalizacija, podrška kod rješavanju dokumenata pri njemačkim institucijama i sl.)
- osobno upoznavanje s predstavnicima hotela i predavačima na castingu za zainteresirane kandidate i njihove roditelje u Zagrebu početkom lipnja
- mogućnost obavljanja stručne prakse prije početka izobrazbe

Ljubazno molim da Vaše motivacijsko pismo i životopis na njemačkom ili engleskom jeziku dostavite putem e-maila na adresu:

[email protected]

Naša adresa je:
ECOINN Hotel am Campus
Herrn Thomas Puchan
Kanalstraße 14-16
D-73728 Esslingen a.N.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački