Specijalist u centru za nadzor mreža i usluga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.04.2021.

Za našeg klijenta A1 telekom tražimo specijalista u centru za nadzor mreža i usluga!

A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu!

#MakeItHappen #WeAreA1

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLOVA:

  • Nadzor mreža i servisa kroz praćenje nadzornih sustava – područje mobilnih mreža
  • Otklanjanje problema u mreži prema predefiniranim procedurama
  • Koordinacija prilikom rješavanja kompleksnijih problema
  • Komunikacija s vanjskim partnerima
  • Kreiranje izvještaja
  • Smjenski rad, noćni rad, rad vikendom
  • Trajanje smjena: 8 ili 12 sat

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS tehničkog usmjerenja, područje telekomunikacija ili informatike
  • Izražene analitičke i vještine rješavanja problema
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Sposobnost sagledavanja šire slike, ali i orijentiranost na detalje
  • Proaktivnost, s jakom željom za učenjem
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • OS: Windows napredno/ Linux osnovno
  • Prednost: Poznavanje mrežnih protokola IP/TCP/UDP/SNMP/MPLS

Nudimo:

  • Profesionalnu i ugodnu radnu okolinu
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Iskustvo rada s novim tehnologijama
  • Upoznavanje s procesima telekomunikacijske industrije
  • Plaćen prijevoz
  • Fiksna primanja
  • Tim koji vrednuje zalaganje i adekvatno ga nagrađuje

Ukoliko ste se pronašli u ovom tekstu ne znamo što čekate - prijavite se!

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: [email protected]
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2