Specijalist prodajnog i skladišnog prostora (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
30.12.2022.

VELPRO - specijalist prodajnog i skladišnog prostora (m/ž)

Poreč

Opis radnog mjesta:

  • odgovornost za optimalan raspored i popunjenost robe po policama u prodajnom prostoru
  • odgovornost za točnost podataka o zalihi u sustavu i pravilno provođenje usklađenja u prodajnom prostoru
  • rješavanje problema koje signaliziraju izvještaji vezani za artikle
  • kontrola svih otvorenih dokumenata/transfera u sustavu i zatvaranje istih u predviđenom roku
  • odgovornost za isticanje ispravnih cijena na regalima
  • odgovornost za ponašanje radnika u skladu s procedurama vezanim za rukovanje hranom unutar HACCP sustava
  • organizacija rada i raspored rada radnika
  • vođenje brige oko minimalizacije loma i otpisa robe u prodajnom prostoru
  • drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja

Od tebe očekujemo:

  • IV. stupanj stručne spreme
  • organizacijska sposobnost
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računalu

Nudimo ti:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.