Specijalist obračuna dohotka (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BDO Infokorp je vodeća tvrtka na području računovodstva, obračuna dohotka, poreznog i poslovnog savjetovanja u Hrvatskoj. Naši klijenti svoj puni potencijal mogu postići samo ako se mogu usredotočiti na svoj posao, a ne moraju brinuti o administraciji.

Zbog toga nam trebate Vi.
Da zajedno omogućimo našim klijentima da budu najbolji u onome što rade.

Opis poslova:
- prikupljanje, priprema i obrada podataka potrebnih za obračun plaće
- obračun bolovanja i priprema dokumentacije za refundaciju bolovanja
- obračun drugih oporezivih i neoporezivih primitaka
- izrada propisanih izvješća za državna tijela
- kontinuirano praćenje i primjena propisa iz područja radnog prava i obračuna plaće
- komunikacija s klijentima i savjetovanje vezano uz obračun plaće
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- poslovni mentalitet u kojem je svaki pojedini zaposlenik važan i cijenjen član tima
- fleksibilno radno vrijeme
- hibridni model rada
- stimulirajuća primanja u skladu s radnim učinkom i iskustvom
- podršku za razvoj i edukaciju
- prijateljsku obiteljsku radnu atmosferu
- rad sa svjetski poznatim i renomiranim klijentima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Nužni uvjeti:
- minimalno srednja stručna sprema
- minimalno 2 godine radnog iskustva u području obračuna dohotka
- samostalno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje Excel-a
- spremnost na timski rad

Smatrat će se prednošću:
- obrazovanje ekonomskog usmjerenja
- poznavanje rada u alatima iCentar, SAP i Microsoft Dynamics
- vještine upravljanja rokovima i stresom
- sistematičnost
- savjesnost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine