Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.10.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Specijalist/ica zaštite na radu i zaštite od požara ii stupanj  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Mesna industrija RAVLIĆ društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Petrijevci
Rok prijave:
08.10.2020.

Mjesto rada:
PETRIJEVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@ravlic.com
Ostale informacije:
Opis poslova: - stručna pomoć poslodavcu i njegovim ovlaštenicima, povjerenicima radnika za zaštitu na radu te radnicima u provedbi i unapređivanju zaštite na radu - vođenje poslova zaštite od požara - ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara -izrada plana evakuacije i spašavanja - sudjelovanje u postupku izrade procjene rizika i ažuriranje - unutarnji nadzor nad primjenom pravila zaštite na radu - prikupljanje i analiziranje podataka u vezi s nezgodama, ozljedama na radu, te priprema dokumentacije za prijavu ozljeda na radu i profesionalnih bolesti i izrada izvješća za potrebe poslodavca i nadležnih zavoda - suradnja s tijelima nadležnima za poslove inspekcije rada, sa Hrvatskim zavodom za zaštitu zdravlja i sigurnost na radu, Zavodom za unapređivanje zaštite na radu, ovlaštenima osobama, te sa specijalistom medicine rada - osposobljavanje radnika, poslodavca i ovlaštenika za rad na siguran način - osposobljavanje povjerenika radnika za zaštitu na radu i pomaganje u njihovom djelovanju - djelovanje u odboru za zaštitu na radu kod poslodavca - ispitivanje fizikalnih, kemijskih i bioloških čimbenika u radnom okolišu - praćenje i provođenje zakonskih propisa - ostali poslovi zaštite na radu u skladu s potrebama poslodavca

NUDIMO: -Mogućnost rada u velikoj tvrtki s dugom tradicijom - Ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno - Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja - Rad na puno radno vrijeme - Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima - Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi - Plaćena naknada za prijevoz - Osiguran topli obrok. Kriteriji za izbor zaposlenika vrlo su visoki, te se od kandidata za posao traži stručnost i uključenost u procese odlučivanja, predanost poslu i inventivnost.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109075236
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje