Specijalist/ica za audiovizualne djelatnosti u Odjelu za filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.07.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na temelju čl.29. Statuta, ravnatelj Hrvatskog audiovizualnog centra (dalje: Centar) raspisuje:

Natječaj za radno mjesto: Specijalist/ica za audiovizualne djelatnosti u Odjelu za filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti
- 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, probni rad tri mjeseca

Opis poslova i radnih zadataka:
- administriranje Javnih poziva u kategorijama za koji je zadužen/a,
-praćenje projekata odobrenih u kategorijama Javnog poziva za koji je zadužen/a,
- izrada stručnih materijala za područje koje prati,
- pripremanje materijala za sjednice Umjetničkog i Hrvatskog audiovizualnog vijeća,
- obavljanje i drugih poslova po nalogu rukovoditelja Odjela.

Za svoj rad odgovara: rukovoditelju Odjela.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za obavljanje poslova radnog mjesta:
-završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij ili stečena VŠS prema ranije važećim propisima - humanističkih ili društvenih znanosti ili umjetničkih akademija,
-najmanje 1 (jedna) godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
-znanje engleskog jezika,
-osposobljenost za rad na osobnom računalu.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i navedenih u uvjetima natječaja. Odabrani kandidati će putem maila biti obaviješteni o vremenu i mjestu održavanja testiranja.
Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
- životopis,
- dokaz o stručnom zvanju (presliku diplome),
- uvjerenje o nekažnjavanju, izvornik, ne stariji od šest mjeseci,
- motivacijsko pismo,
- dokaz o državljanstvu u preslici,
- dokaz o radnom iskustvu,
- dokaz o poznavanju engleskog jezika.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 174/04, 92/05, 02/07, 107/07, 65/09, 137/09, 146/10, 55/11, 140/12, 19/13, 33/13, 148/13, 92/14) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo.
Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola, sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17).

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta podnose se zaključno s — 06. kolovoza 2018. na adresu:

Hrvatski audiovizualni centar
Nova Ves 18
10000 Zagreb
s naznakom «Za natječaj za Specijalista/icu za audiovizualne djelatnosti u Odjelu za filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti»
Daniel Rafaelić, ravnatelj

Zagreb, 28. lipnja 2018.
Klasa: 111-048
Urbroj:2618 -2018
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina