Spasitelj / Spasiteljica na otvorenom moru

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
01.03.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VALALTA d.o.o. ROVINJ
Cesta za Valaltu – Lim 7
OIB: 94300736117

Rovinj, 30. 11. 2021. godine

Uprava društva VALALTE d.o.o. Rovinj objavljuje sljedeći

O G L A S

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za obavljanje sezonskih poslova u turističkoj sezoni 2022.

U pravilu od 01.05.2022. do 30.09.2022.

Prepoznajete li se u opisu profila kandidata koje tražimo, pozivamo Vas da se prijavite i pridružite našem timu:

Spasitelj na otvorenom moru / Spasiteljica na otvorenom moru

Traženo izvršitelja: 1
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Potrebna znanja, iskustvo i vještine / uvjeti i prednosti prilikom zapošljavanja:
- punoljetnost
- položen tečaj HCK za spasioca na otvorenom moru
- poznavanje njemačkog i talijanskog jezika
- znanje engleskog jezika (prednost)

Napomene poslodavca

1. Zamolbe se zaprimaju od dana objave oglasa do popunjenja, u pravilu do 31. siječnja 2022. g.

2. Za sve poslove za koje se uvjetuje najmanje KV školska sprema, potrebno je uz zamolbu priložiti dokaz o završenoj školskoj spremi / preslika diplome, svjedodžbe i sl. Ukoliko se kandidat pozove na posebna znanja / seminari, tečajevi i sl. priložit će dokaz o tome.

3. Poslodavac može pozvati pojedine kandidate na razgovor u upravi društva.

4. Na svaku dostavljenu zamolbu poslodavac će odgovoriti u roku od 30 dana, od dana dostave zamolbe.

5. Poslodavac osigurava smještaj za dio radnika / u pravilu sobarice – spremačice / u mjestu obavljanja poslova / Kamp Valalta – Kamp Val Saline/ i u privatnom smještaju u gradu Rovinju, prijevoz i prehrana osigurani.

6. Za sva dodatna pitanja slobodno nam se obratite na:

Valalta d.o.o.
52210 Rovinj
t: 052/804-800
e: [email protected]
w: www.valalta.hr
w: www.campvalsaline.hr