Spa terapeut (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija, Makarska, Zagreb, Gospić
Rok prijave:
27.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Obavlja masaže, tretmane njege lica te manikure i pedikure gostima spa centra hotela, briga o gostu i predstavljanje kompanijskih vrijednosti.

Tražimo više spa djelatnika za rad u našim YesToBeauty spa centrima na području Opatije, Zagreba, Makarske i Gospića.
Posebne pogodnosti:
Primanja u skladu s ostvarenim rezultatima te dodatnu stimulaciju za najbolje spa terapeute. Odlični uvjeti rada. Mogućnost napredovanja. Edukacija od strane mr.ph.Seke Zebić te kontinuirano ulaganje u djelatnike.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Formalno obrazovanje: SSS (medicinska) / VŠS, maser, fizioterapeut. Poželjne osobine: uslužnost i gostoljubivost, razvijene prodajne vještine, komunikativnost, usmjerenost na cilj i klijenta. Poznavanje engleskog jezika i drugog stranog jezika, Informatička znanja: za potrebe struke Rad u smjenama, vikendom, blagdanom.

Iskustvo od barem jedne godine na istim ili sličnim poslovima. Simpatije i gostoljubivost; prilagodljivost i fleksibilnost; točnost, brzina i agilnost; timski rad i suradnja; pouzdanost i odgovornost.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina