Sous Chef (m/ž)

Mjesto rada:
Vorarlberg
Rok prijave:
15.01.2019.
Plaća:
od 1 593 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za hotel u Austriji u zimskoj sezoni s mogućnošću rada na cijelu godinu traži se Sous Chef

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobijenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:

u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, dana 03. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.

i dozvolu za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 dana18. prosinca 2017. godine KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:

- mogućnost rada na cijelu godinu

- mjesečna primanja u iznosu od 1700 eura do 2000 eura netto

- plaćen smještaj u blizini hotela

- plaćeni obroci

- ugodna radna atmosfera
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- završena ugostiteljska škola

- relevantno radno iskustvo

- poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (razina B1)

- EU papiri
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine