Software developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.09.2017.

Corvus Info, tvrtka članica MSan grupacije, više se od 10 godina bavi razvojem i implementacijama eCommerce rješenja. Naša su specijalnost izrade svih elemenata enterprise rješenja i njihova integracija s ERP i Payment Gateway sustavima.

Razvili smo i vlastito Internet Payment Gateway (IPG) rješenje, koje u okviru CorvusPay usluge omogućava kartično plaćanje na Internetu koje danas aktivno koristi oko 400 web trgovina.

Cilj nam je daljnji rast, razvoj i inovacije u eCommercu, zbog čega osnažujemo naš tim te tražimo više software developera u više segmenata poslovanja. Ako Vas motivira izazov, inspirira timski rad u dinamičnom okruženju i veseli postizanje zajedničkih ciljeva.

  • Software developer (m/ž)
    (m/ž), Zagreb

Opis posla:

Posao se primarno odnosi na analizu zahtjeva i razvoj, najvećinom dijelom u Java programskom jeziku te jednim dijelom u C#

Širi opseg posla je:

  • aktivno sudjelovanje u cijelom životnom ciklusu razvoja proizvoda
  • code review
  • automatizacija internih procesa razvoja i testiranja
  • izrada tehničke dokumentacije
  • suradnja s drugim timovima (dizajneri, testeri, itd.)
  • kontinuirano usavršavanje i praćenje tehnologija

Zahtjevi:

  • poznavanje jezika Java i/ili C#
  • poznavanje objektno orijentiranog programiranja
  • poznavanje barem jedne baze podataka (Oracle, MS SQL, MySQL, Postgres),
  • poznavanje jednog od distribuiranih version control sustava (Git, Mercurial,..)
  • samostalnost, odgovornost i proaktivnost

Stručna sprema: VŠS/VSS informatičkog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
Jezici: Engleski

Prednosti:

  • Za frontend developere:
    • dobro poznavanje HTML/CSS/Javascript
    • dobro poznavanje Angular framework-a
  • Za backend developere:
    • dobro poznavanje Spring Framework-a

Nudimo:

  • Rad na najvećem IPG rješenju te najvećim B2C i B2B eCommerce sustavima u regiji
  • Rad u tvrtki u kojoj se učinkovitost i proaktivnost prepoznaju i nagrađuju
  • Mogućnost za stjecanje znanja, vještina i iskustava u eCommerce i platnoj industriji
  • Rad s najnovijim tehnologijama i alatima
  • Izvrsni radni uvjeti što uključuje:
    • Potičemo učenje i usavršavanje (tečajevi, polaganja certifikata, interni meetupi, konferencije,..)
    • Povoljni uvjeti kod naših klijenata i partnera (banke, web trgovine,..)
    • Kompetitivna primanja koja rastu sa rastom kompetencija
    • Klizno radno vrijeme
    • Osiguran parking
    • Povoljne cijene prehrane u restoranu
    • Teretana, stolni nogomet,..