Software Architect / Lead backend Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.03.2020.
Plaća:
od 1 460 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaši zadaci:
• Razvoj novog proizvoda za CRC
• Definicija cjelokupne arhitekture za novi proizvod
• Tehnološko vodstvo razvojnog tima
• Definicija i primjena strategija migracije u cloudu
• Vodite proces u Scrum okruženju
• Suradnja s našim vlasnicima proizvoda
• Primjena standarda kodiranja i metodologija razvoja softvera najbolje prakse
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Puno radno vrijeme prema ugovoru na neodređeno vrijeme
• Otvorena i prijateljska radna atmosfera
• Rastući proizvod u turističkoj industriji
• Moderno radno mjesto
• Iznad prosječne plaće od 11.000,00 kn nadalje
• Prednosti zaposlenicima poput pružanja pića i voća
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Nekoliko godina praktičnog iskustva u projektima razvoja softvera
• Iskustvo u softverskoj arhitekturi
• Široko i detaljno znanje o ekosustavima za razvoj softvera
• Detaljno poznavanje jezika temeljenih na JVM-u i / ili Node.js
• Odlično znanje engleskog jezika, a preferiraju se i kandidati koji imaju znanje njemačkog jezika.
• Spremni su redovito putovati na relaciji Hrvatska - Njemačka

Poželjno znanje:
• Iskustvo s arhitekturama na bazi čekanja poruka, Docker-om, Kubernetes-om
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine