Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Sodelavec v telefonskem centru za podporo strankam (m/ž)

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
20.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ABRAMO.SI, mednarodno podjetje, solidno in dinamično v dejavnosti kontaktnih centrov. Smo pooblaščeni servis za nudenje podpore strankam največjega ter najstarejšega italijanskega ponudnika telefonskih storitev. Storitev poteka izključno v italijanskem jeziku.

Nudimo telefonsko podporo strankam ter preko različnih kanalov t.i. back office, rešujemo probleme, vezane na uporabo stacionarne telefonske linije.

Glavne naloge kandidata:

Dobro poznavanje potreb strank in sposobnost nudenja strokovnih odgovorov na specifična vprašanja strank. Dobro poznavanje portfolja nudenih storitev ponudnika telefonskih storitev, ter poznavanje vsebin telekomunikacijskih storitev. Sposobnost prilagajanja komunikacijskem nivoju stranke za zagotavljanje najboljše uporabniške izkušnje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Kaj pričakujemo:
• odlično obvladanje italijsnakega jezika bodisi pisno kot govorno
• odlične komunikacijske in medosebne spretnosti
• proaktivnost ter sposobnost poslušanja
• sposobnost doseganja ciljev in dela pod pritiskom
• zanimanje za tehnologijo, povezano s svetom telefonije
• sposobnost timskega dela
• želja po nenehnem izboljševanju ter ambicioznost
• kreativnost in sposobnost hitrega reševanja nastalih situacij
• dobra usmerjenost strankam in njihovim potrebam
• dobro znanje uporabe računalnika in hitrega tipkanja
• zaupanje v lastni potencial

Zaželjene izkušnje poslovanja v kontaktnem centru in / ali pri telefonski podpori strankam.

Kaj nudimo:
• Prijazno delovno okolje, kjer ljudje delajo v skupinah, sodelujejo in se med seboj podpirajo;
• Multikulturno skupino, kjer raznolikost in vključevanje predstavljata osrednje vrednote;
• Usposabljanje pod strokovnim vodstvom trenerjev
• Jezikovni tečaji
• zaposlitev z gibljivim urnikom
• stimulativno plačilo povezano z doseganjem poslovnih ciljev
• možnost strokovnega napredka

GRUPACIJA ABRAMO
Abramo Holding SpA (http://www.abramo.com/web/en/106/abramo-group.html)
Abramo Customer Care SpA (http://www.abramo.com/web/en/108/abramo-customercare.html)
Abramo Printing & Logistics SpA (http://www.abramo.com/web/en/107/abramo-printing-andlogistics.html)
Albacall ShA (http://www.albacall.eu/en/)
Abramo Deutschland GmbH (http://www.xcse.de/en/)
Abramo do Brasil LtdA (http://abramodobrasil.com.br/)
Abramo.si doo

Aktivno delaj, globoko dihaj, navdušeno govori in nato....podpiraj ga!

Če ste se prepoznali v profilu ne izgubile priložnost! Pošljite nam prijavo s svojim CV po elektronski pošti na naslov: [email protected]

Ponudba je naslovljena izključno slovenskim državljanom in hrvaškim državljanom z dovoljenjem za prebivanje v Sloveniji.
Strani jezik:
talijanski
Vozačka dozvola:
F
Poznavanje rada na računalu:
dobro