Social Media & Content Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.08.2019.

Logobox je agencija specijalizirana za digitalni marketing, ali koja se s lakoćom u koštac hvata i s offline marketinškim aktivnostima. Bavimo se grafičkim dizajnom, vođenjem društvenih mreža, oglašavanjem, kreiranjem sadržaja te razvojem marketinških strategija i kampanja.

Koga tražimo?

Social Media i Content Managera, zaljubljenicu ili zaljubljenika u društvene mreže koji će zajedno s našom voditeljicom digitalnog odjela raditi na stvaranju angažiranog sadržaja za domaće i strane klijente.

SOCIAL MEDIA & CONTENT MANAGER (M/Ž)
OPIS POSLA:
  • Kreiranje strategija nastupa na društvenim mrežama
  • Planiranje, kreiranje, optimizacija i plasiranje sadržaja za društvene mreže
  • Upravljanje komunikacijom s fanovima na društvenim mrežama
  • Izrada analiza i izvještaja na području online sadržaja i društvenih mreža
  • Kreiranje strategija content marketinga
  • Postavljanje i optimizacija oglasnih kampanja na društvenim mrežama
  • Osmišljavanje i pisanje promotivnih tekstova, članaka i newslettera, pisanje sadržaja na web stranicama
  • Korištenje alata za praćenje i analizu online prisustva
ŠTO OČEKUJEMO:
  • Min. 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Sposobnost kreativnog i gramatički ispravnog pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu, Internetu i društvenim mrežama
  • Izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
  • Razvijene organizacijske vještine
ŠTO NUDIMO:
  • Trajno zaposlenje u opuštenom okruženju s kul ekipom
  • Primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
  • Usavršavanje na dostupnim edukacijama
  • Potpuno opremljenu kuhinju
  • Team building ili spontani odlazak na pivo nakon posla
KAKO SE PRIJAVITI:

Svoj životopis i molbu pošaljite na  [email protected]  ili putem Brze prijave najkasnije do 27. kolovoza 2019. godine. Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa.

Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu za Logobox te želimo istaknuti da ćemo zadržati pristigle prijave u evidenciji za eventualne buduće potrebe za zapošljavanjem na radnom mjestu koje bi odgovaralo vašim kvalifikacijama i interesima.

www.logobox.agency Tomislavova 11, 10 000 Zagreb