Soboslikar / Knaufer (m/ž)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
31.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se KV soboslikar za radove na renoviranju građevinskih objekata u Münchenu.

Tvrtka „Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH“ utemeljena je 2010g. Naš tim čini 20 stalnih zaposlenika, dva dipl.ing.građ., jedan elektoinženjer te specijalisti za renoviranja i unutarnje radove u građevinarstvu. Tvrtka se bavi renoviranjem i izvođenjem unutarnjih radova u Münchenu.

Našim radnicima je osiguran smještaj u dvokrevetnim sobama u komfornim stanovima, sa televizijom, internetom i podnim grijanjem, te luksuzno uređenim kupaonicama. Stanovi se nalaze u Münchenu.

Tvrtka posjeduje moderan vozni park te vrhunske alate i opremu. Odlazak na posao organiziran je službenim vozilima.

Više o našoj tvrtci možete saznati na: www.schnellgutundguenstig.de
Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH
Schnell Gut & Günstig Elektro GmbH
Breslauer Weg 99
82538 Geretsried
Posebne pogodnosti:
Obrazovanje u skladu s njemačkim propisima za vrhunsku kvalitetu izvođenja molerskih radova, komforan smještaj, povoljni uvijeti i radno vrijeme, te mogućnost napredovanja u našoj firmi. Plaća: do 2300€ brutto (ovisno o sposobnostima) + terenski dodatak cca 250€/mjesečno. Pravo na dječiji doplatak cca190€/djetetu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Knauf sistem pregradnih zidova, gletanje i bojanje zidova, tapeciranje zidova i lakiranje vrata i radijatora.
Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojemu poslu.
U obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja.
Njemački jezik nije uvijet.
Alkoholičari isključeni.
"EU-papiri" ili viza za rad u Njemačkoj obavezni.

Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podatcima na e-mail: [email protected] ili pozvati našega voditelja gradilišta Darka Lozančića na tel: +49 1520 8508989
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina