Soboslikar - Knaufer (m/ž)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
15.01.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Soboslikara-Knaufera za stalni radni odnos u našoj Njemačkoj tvrtki u Minhenu tražimo.

Uspješni kandidat će biti član tima od dvadesetak zaposlenih u tvrtki koja se bavi cjelokupnim unutrašnjim renoviranjem stambenih objekata.

Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojem poslu. U obzir dolaze samo stabilni i ozbiljni radnici sa dugoročnom namjerom zaposlenja. Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima o školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podacima ili pozvati na broj tel. 095 27 22 999
Posebne pogodnosti:
Komforan smještaj, prijava stalnog radnog odnosa u njemačkoj firmi, fiksna plaća, renomirana firma s inženjerskim nadzorom i podrškom hrvatskim zaposlenicima. Cijena smještaja s režijama: 350 EUR/mj.

Plaća: brutto 2000 EUR + terenski dodatak ca 400 EUR/mj (netto ca EUR 1489 - 1690* + smještaj s režijama)
*zavisno od poreske klase (oženjen-neoženjen)

Pravo na dječji doplatak ca 190 EUR/djetetu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

KV soboslikar, vozačka B, minimum 3 godine radnog iskustva u struci.
Nepušać.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine