Sobarica / Spremačica / Čistačica (m/ž)

Mjesto rada:
Sveti Lovreč Pazenatički
Rok prijave:
21.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- čišćenje kuća za odmor i okućnica
- čišćenje recepcije
- rad u praonici
- popravci posteljine

Rad u smjenama! U sezoni rad vikendom! Rad na terenu!
Posebne pogodnosti:
- Službeni automobil u poslovne svrhe;
- Službeni mobitel;
- Plaćeni eventualni prekovremeni sati;
- Mogućnost smještaja ili naknada za prijevoz
- plaća: od 5500 kn do 6000 kn
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Od cijenjenih kandidata očekujemo:
- odgovoran pristup radu i obavljanju radnih zadataka
- samoinicijativnost i usmjerenost na kontinuirano poboljšanje
- komunikativnost i sklonost radu sa ljudima
- usmjerenost na stranke - srdačan i ljubazan pristup u radu sa gostima
- spremnost na suradnju i kolegijalan odnos prema suradnicima iz tima.
Vozačka dozvola:B
Vještine: Word, Outlook, poznavanje upotrebe aparata za čišćenje i održavanje kućanstva.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Vozačka dozvola:
B