Sobarica (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
10.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za rad u hotelu Florian&Godler **** u odjelu domaćinstva tražimo marljive i odgovorne osobe za rad na radnom mjestu sobarica/čistačica.

OPIS POSLA:
• održavanje čistoće hotelskih soba i ostalih prostorija (recepcija, restoran, sanitarni dio, ulazni prostor, wellness, vanjski prostor hotela)
• prijava kvarova i nepravilnosti u hotelskim sobama i prostorima recepciji
• obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
• rad na određeno vrijeme s punim radnim vremenom uz mogućnost stalnog zaposlenja
• stimulativna i redovna primanja
• ugodno radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• uredna, marljiva, pedantna, odgovorna i organizirana osoba
• usmjerenost na kvalitetu rada
• prethodno radno iskustvo na istim poslovima je prednost
• stručna sprema: KV, NKV, SSS

Molimo pošaljite Vašu molbu sa životopisom najkasnije do 8.6.2023. na e-mail [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kontakt osoba: Franjo Ljevar, 091 645 6008