Sobarica (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Kaprun, Salzburg, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Kaprun, Austrija tražimo SOBARICE (m/ž) za rad u hotelu.
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
• 1.350 eura netto za petodnevni radni tjedan/40 sati (cjelogodišnji posao)
• 1.620 eura netto za šestodnevni radni tjedan/48 sati (sezonski posao)
• Smještaj u stanu uz zajedničku kupaonicu
• Obroke i na slobodnim danima (doručak, ručak, večera)

Posebne pogodnosti
• Pravedna plaća
• Elegantna radna odjeća
• Plaće izvan okvira kolektivnog ugovora
• Popusti u restoranima
• Popusti za noćenja
• Učešće u troškovima za fitness
• OBITELJSKI BONUS

Poslodavac cijeni transparentnost i lojalnost svojih zaposlenika. Stoga potiče vaš razvoj unutar tvrtke i jamči transparentan obračun plaća (osnovna plaća se vrednuje dobivenim certifikatima i godinama radnog staža te se na osnovi toga određuje vaša plaća).

Na taj način vam daje perspektivu i omogućuje automatsku akontaciju plaće - OBITELJSKI bonus, ovisno o trajanju radnog odnosa i vašem osobnom razvoju.
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Čišćenje soba i odgovarajuća priprema soba za dolazak novih gostiju
• Osiguravanje stalnog reda i čistoće u svim dijelovima hotela
• Zadovoljstvo da goste oduševite i priredite im nezaboravno iskustvo
• Radno iskustvo
• Poželjno je znanje njemačkog jezika, ali nije uvjet!

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.