Sobarica / Čistačica (m/ž)

Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
18.06.2022.

Želiš li biti dio rastuće obiteljske grupacije koja broji više od 30 hotela i rezidencija u Europi? Želiš li pridonijeti stvaranju ugodnog i nezaboravnog okruženja našim gostima? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji istovremeno cijeni inovaciju i tradiciju. Radujemo se da ćemo te upoznati i da ćeš se pridružiti našem timu u Puntu kao:

Sobarica / Čistačica (m/ž) - Punat

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Sprema i čisti gostinjske sobe i javne prostorije
  • Brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela u skladu s pravilima struke i utvrđenim standardima
  • Profesionalan odnos prema gostima čime doprinosi pružanju visoke kvalitete usluge
  • Redovna opskrba potrošnog materijala u gostinjskim sobama i javnim prostorijama te pravilno korištenje sanitarnog i potrošnog materijala
  • Prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete počinjene u sobama i javnim prostorijama

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • NKV/SSS
  • Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Dobro razvijene organizacijske vještine te temeljitost u radu
  • Marljivost, pouzdanost i kolegijalnost

ŠTO VAM NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane)
  • Besplatno korištenje fitness prostorija
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Falkensteiner tjedni godišnjeg odmora po posebnim cijenama
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com