Sobar/sobarica  HZZ OGLAS

Novalja
Rok prijave:
30.04.2023.

Mjesto rada:
NOVALJA, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
15
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_P-5gqNJdFfKNtm68ED7IvieDlpFnA7P83SV6GxBsp4HN_A/viewform
Ostale informacije:
Zanima Vas rad u području turizma? Želite li provesti ljeto u Novalji? Voljeli bi upoznati ljude iz cijelog svijeta? Ako je Vaš odgovor potvrdan, rado ćemo Vam ponuditi mjesto u našem timu.
Molimo Vas, odvojite minutu, ispunite naš upitnik i mi ćemo Vas kontaktirati. :)
Tvrtka Eventyval d.o.o. traži više izvršitelja za lokacije: Hotel Loža, Hotel Kaneo, Moon Rocks, apartmanske kuće
Opis posla:
- spremanje i čišćenje soba i kupaonica, namještanje kreveta, mijenjanje posteljine, usisavanje prašine
- pranje staklenih stijena i prozora
- generalno čišćenje soba/apartmana prilikom odlaska gostiju
- dezinfekcija površina i predmeta
- održavanje i čišćenje gostinjskih stubišta, hodnika, prolaza i staza
- primjena mjera i sredstava zaštite na radu
- provođenje visoke razine profesionalnosti u komunikaciji sa gostima
- prijava kvarova, nedostataka ili šteta u smještajnim jedinicama
- odgovornost i održavanje svog radnog prostora
- inventura posteljine, stolnjaka i ručnika
- vođenje evidencije o izdanoj robi te robi poslanoj na pranje i usklađenosti s vraćenom robom
- redovita opskrba potrošnog materijala u gostinjskim sobama i javnim prostorijama te pravilno korištenje sanitarnog i potrošnog materijala
- održavanje čistoće zatvorenih i otvorenih prostora objekta, sanitarnih čvorova, terase i restorana
- vođenje brige o redovitoj opskrbi toaletnim papirom u sanitarnim prostorijama

Uvjeti:
- NKV/NSS/SSS
- minimalno 6 mjeseci iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
- ljubaznost
- snalažljivost
- samostalnost
- proaktivnost
- sklonost timskom radu
- sistematičnost i brzina u obavljanju posla
- organiziranost, marljivost i pedantnost
- gostoljubivost i spremnost na timski rad
- opsjednutost detaljima
- dobre organizacijske vještine
Nudimo:
- uvođenje u rad pri zapošljavanju
- puno radno vrijeme
- vrijeme rada: ljetna sezona, predviđeni početak rada: 15.05.2023.
- smještaj
- ugodna radna atmosfera
- atraktivna primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129483992
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje