Sobar (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
28.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka CRV d.o.o. osnovana je 1995. godine i od početka je usmjerena na receptivni turizam. U sklopu tvrtke djeluje nekoliko poslovnih jedinica: turistička agencija te nekoliko smještajnih objekta i hotela na području Crikvenice i u Omišlju na Krku, i u Velikoj Gorici Hotel Garden Hill ****. Naše poslovanje usmjereno je uglavnom na suradnju s pravnim osobama: turističke agencije, škole i sl. te organizaciju grupnih putovanja za turiste iz Poljske, Slovačke, Češke i drugih zemalja.

U novootvorenom hotelu u Velikoj Gorici Garden Hill*** gosti su poslovni ljudi te grupe u prolazu sa uslugama N/D , HB i FB. Usluga restorana hotela prima do 200 gostiju te je prigodna za veća slavlja (svadbe, domjenci i sl.)

Opis posla:
Posao u hotelu Garden Hill: poslovi sobara / sobarice, pospremanje i pregled soba prema uputi nadređenih

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- 0-1 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- potrebno znanje engleskog (osnovno) ili nekog drugog stranog
jezika
- vozačka dozvola poželjna, nije uvjet
- stručna sprema: NKV, SSS

Molbe i životopis slati putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Strani jezik:
engleski