Sobar/ica  HZZ OGLAS

RE-24 Jobs društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
22.06.2023.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 01 7700905
mobitel: 099 2020526
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.re24jobs.com/hr
Ostale informacije:
RE-24 Jobs je agencija za zapošljavanje s jedinstvenim pristupom.
Opis posla: •Čistiti sobe i zajedničke i vanjske prostore •Priprema kolica za rad •Priprema sredstva i pribor za čišćenje •Dezinficirati sve prostore u sobi •Nadopunjuje sve toaletne standarde u kupaonici i sobi (papiri) •Provjerava tehničku ispravnost svih uređaja u sobi •Prijavljuje nađene, odnosno izgubljene stvari •Prijavljuje oštećenja i manjkavosti sobnog interijera •Ispunjava, odnosno prenosi sve izvanredne zahtjeve gosta •Izvještava domaćicu o svim pritužbama gosta •Obavlja ostale poslove po nalogu domaćice •Posluživanje doručka u sobe. Odabrani kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će kontaktirani i pozvani na telefonski razgovor za posao.
Uvjeti: iskustvo u čišćenju i pospremanju te serviranju doručka. Poželjno (nije uvjet) znanje njemačkog ili engleskog jezika. Rad u prijepodnevnoj smjeni,. Poslodavac organizira i snosi troškove smještaja (samački) i prijevoza. Mjesto rada: Bad Dürkheim - Njemačka. Izaslani radnici.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131622901
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje