Sobar/ica  HZZ OGLAS

HVAR STAR RESIDENCE d.o.o. za poslovanje nekretninama i turizam, turistička agencija
Mjesto rada:
Stari Grad
Rok prijave:
22.06.2023.

Mjesto rada:
STARI GRAD, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
osobni dolazak: UVALA MASLINICA 0, 21460 STARI GRAD
najava na telefon: 021 214884
mobitel: 091 7539599
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
opis posla: Novootvoreni smo ekskluzivini resort 5* u predivnom Starom Gradu na otoku Hvaru, te se radujemo zajedničkom postavljanju i razvoju našeg poslovanja skupa s Vama. Saznajte više o nama na: www.maslinaresort.com , te nam se javite ukoliko se vidite kao dio naše vizije i misije. Radujemo se što ćemo se upoznati i skupa surađivati.
Maslina Resort Team
Pozicija:
Djelatnica u domaćinstvu hotela/sobarica
OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
Slijedi kontrolni popis čišćenja soba I drugih objekata,
Prati ustanovljene procedure čišćenja,
Udovoljava potrebama i zahtjevima gostiju,
Pohađa dnevne sastanke s voditeljem odjela domaćinstva,
Čisti sobe i druge objekte unutar resorta sukladno ustanovljenim procedurama s pažnjom usmjerenom na detalje,
Sudjeluje u procesu I primjenjuje procese organizacije, nadzora i upravljanja ostavom sa zalihama posteljine, potrepština za goste i opreme za čišćenje,
Održava sobe i druge objekte unutar Resort-a čistima i urednima sukladno ustanovljenim procedurama,
U potpunosti poznaje cijeli Resort i njegove sadržaje,
Temeljito je upoznat/a sa svim vrstama soba, kao i njihovim uređenjem i izgledom,
Slijedi standarde osobne higijene i njege,
Štiti hotelsku imovinu i opremu, te istom rukuje na odgovarajući način,
Izvještava nadređenu osobu o bilo kakvoj šteti ili popravcima koji su potrebni,
Usko surađuje s odjelom za održavanje i odjelom recepcije,
Prijavljuje bilo kakve probleme ili pritužbe gostiju nadređenoj osobi ili upravitelju na dužnosti,
Obavlja bilo koju drugu dužnost prema izravnoj uputi nadređene osobe.
ŠTO VAM NUDIMO: Dogovorenu NETO plaću,
Stimulativni mjesečni bonus na kojeg imate pravo po isteku probnog rada,
Smještaj ukoliko dolazite s kopna,
Osigurana sredstva za rad,
Mogućnost stalnog sezonca,
Posredovanje u pronalasku zimskog angažmana

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
• Timski radnik,
• Radišnost,
• Želja za učenjem,
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133607283
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje