Sobar/ica - Čistač/ica

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
30.03.2018.

Tvrtka je dio grupacije Connecto koja se bavi uslugama i posredovanjem u turizmu. U ovom trenutku obuhvaća široku lepezu usluga od agencijskog poslovanja preko usluga transporta sa vlastitom flotom u nekoliko zemalja EU, pa do usluga hotelskog i apartmanskog smještaja.

Otvaranjem novog hotelskog objekta stvorili smo i potrebu za novim radnim mjestom.

Mjesto rada: Split

Opis poslova:

  • Čišćenje hotelskog prostora (lokacija hotela je u Splitu)

Način rada:

  • Radno vrijeme: puno radno vrijeme
  • Rad vikendom i praznikom
  • Od kandidata tražimo odgovornost i pouzdanost te motiviranost

Uvjeti:

  • NKV, KV, VKV, SSS
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Odabranim kandidatima nudimo radno okruženje u kojem prepoznajemo zalaganje pojedinca
  • Stalni radni odnos

Ukoliko biste htjeli ostaviti svoje podatke u našoj bazi kandidata ili se prijaviti na neki od trenutno otvorenih natječaja, molimo Vas da to učinite na sljedećoj poveznici do 30.03.2018.: