Skladištar u protočnom skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
03.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• rad organiziran u smjenama koje uključuju noćni rad
• prijem dispozicija i drugih robnih dokumenata potrebnih za rukovanje robom
• utovar, istovar i pretovar robe, preuzimanje i predaja robe
• utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
• samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
• obavljanje drugih poslova i zadatka po posebnim nalozima i zaduženjima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme nakon probnog rada
- Pokriveni troškovi prijevoza
- Redovita primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• stručna sprema: SSS, ekonomska ili druga odgovarajuća
• poželjni kandidati osposobljeni za rukovatelja viličarom
• potrebno radno iskustvo: na skladišnim poslovima
• vozačka dozvola B kategorije
• znanje rada na računalu „MS Office“ paket

Molimo prijavite se putem e-mail adrese: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro