Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Strmec Samoborski
Rok prijave:
23.03.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• zaprimanje, utovar i istovar robe
• pravovremeno otpremanje robe prema kupcima
• osiguravanje ispravnog skladištenja robe kao i funkcionalnog i preglednog slaganja i označavanja robe
• pravilno rukovanje i manipuliranje robom
• izvještavanje nadređenih o utvrđenim nepravilnostima u području rada
• sudjelovanje u inventurama
• dostavljanje robe kupcima
• suradnja s dostavnim službama
• Briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganju otpada na predviđena mjesta
• Upravljanje viličarom
• Ostali poslovi u skladištu.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad i puno radno vrijeme
• službeni mobitel te stimulativna primanja
• ugodno radno okruženje
• mogućnost učenja i razvoja
• radnu sredinu u kojoj brinemo o zadovoljstvu zaposlenika
• plaćeni troškovi prijevoza
• radno vrijeme: pon. - pet.: 08:00 - 16:00 h (subota, nedjelja i praznici neradni).
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• 1-2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim skladišnim poslovima je prednost
• točnost, marljivost, odgovornost i dobre organizacijske vještine
• visoki angažman i motivaciju za rad
• savjesnost, odgovornost i prilagodljivost u poslu
• poznavanje asortimana proizvoda je prednost
• tehnička znanja i vještine su prednost.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina