Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2021.

Strana kompanija sa višegodišnjim iskustvom u području prodaje modernih kućanskih rješenja koja podižu razinu zdravlja i udobnost života poziva zainteresirane i visokomotivirane kandidate da svojim iskustvom doprinesu razvoju i zajedničkom uspjehu.

Mjesto rada: Zagreb

Opis radnog mjesta:

  • utovar/istovar robe u prijevozna sredstva (kombi/kamion)
  • kontrola prijema i otpreme robe u skladu s procedurama
  • pakiranje, slaganje, preuzimanje I izdavanje robe/pošiljaka za otpremu
  • smještaj i slaganje robe unutar skladišta
  • praćenje stanje zaliha robe, vođenje evidencije i izvještavanje
  • kontrola upravljanja skladišnom dokumentacijom
  • održavanje higijene i čistoće radnog prostora
  • primjena svih važećih zakona, propisa, procedura i radnih uputa vezanih za skladišno poslovanje
  • materijalna odgovornost za robu i sredstva za rad
  • spremnost na fizički rad

  • stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao, student servis

Uvjeti:

  • NKV/KV/SSS
  • poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama, ali nije uvjet
  • organizacija, koordinacija i kontrola rada u skladištu
  • odgovornost i pedantnost u obavljanju zadataka
  • sistematičnost, točnost, samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • poticajno radno okruženje
  • radno vrijeme: prijepodne
  • slobodne vikende
  • naknada za prijevoz

Način prijave:
Molimo poslati najnoviji CV putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected] s napomenom: Skladištar (m/ž).

Welmax premium d.o.o.
Kameniti stol 12a, 10000 Zagreb
www.welmax.hr