Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od osnutka 1992. g, Encian d.o.o. aktivno promovira stil života koji nastoji biti u skladu s prirodom. Ustrajno težimo na promoviranju ekoloških i nepatvorenih proizvoda te traganju za novim proizvodima koji će biti sastavni dio svakodnevice ljudi, koji brinu o zdravlju, ravnoteži i sreći sebe i svoje obitelji. Da bi u tome uspjeli, potrebna nam je pomoć ljudi poput vas, pa smo stoga raspisali natječaj za radno mjesto

Skladištar

Opis posla:
- rad u klimatiziranom zatvorenom skladištu te rad na otvorenom (ukrcajni peron).
- komisioniranje robe za krajnje kupce,
- utovar i istovar robe uz pomoć mehanizacije.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- ugodna radna atmosfera u obiteljskoj firmi
- uhodana organizacija rada
- ugovor na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- od zaposlenika se traži ozbiljnost, marljivost, fizička sprema, spretnost i spremnost na timski rad
- Stručna sprema: NKV, PKV, KV, SSS
- Potrebne godine iskustva: 1

Ako vjerujete da ste osoba koja ispunjava uvjete bit će nam drago da s punim povjerenjem pošaljete svoju molbu za rad u Encianu do 10.03.2021. godine.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina