Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Marktheidenfeld, Njemačka
Rok prijave:
31.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta u Njemačkoj (Marktheidenfeld), tražimo 2 Skladištar (m/ž).

Aktivnosti / Zadaci
• Utovar, istovar i premještanje robe
• Komisioniranje
• Rad sa ručnim skenerom
• Sortiranje

Radno vrijeme

Studeni – Ožujak
05:00 – 13:00 – jutarnja smjena
13:00 – 21:00 – podnevna smjena
21:00 – 05:00 – noćna smjena

Travanj – Listopad
05:00 – 14:00 – jutarnja smjena
14:00 – 23:30 – podnevna smjena
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• odlične uvjete rada
• stimulativna primanja uz neoporezive dodatke
• plaćeni prekovremeni rad, rad nedjeljom i blagdanom
• uvođenje u posao
• osiguran smještaj uz prijavu na adresu
dugoročno radno mjesto
• pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

Plaća:
Od 01.04.2019.
0-5 mjeseci EUR 11,75 bruto/sat
6+7 mjesec EUR 12,73 bruto/sat
8+9 mjesec EUR 14,20 bruto/sat
10-15 mjeseci EUR 14,69 bruto/sat
Od 16. mjeseca EUR 16,15 bruto/sat

Ostalo

Smještaj je osiguran od strane poslodavca u zajedničkom stanovanju. Udaljenost od smještaja do mjesta rada je 500-1000m.

U kući se nalazi 6 dvokrevetnih soba. Ako uzmete sami na korištenje dvokrevetnu sobu onda smještaj košta 150EUR mjesečno. Naknada za smještaj Vam se oduzima mjesečno od plaće.

Ako ste u sobi zajedno sa kolegom, onda je smještaj za Vas besplatan.

U kući se nalazi velika zajednička kuhinja, spremište, 3 WC-a i kupaonica sa kadom/tušom.

Put do Njemačke kandidat organizira i financira sam, kao i put od stanovanja do posla. Prema potrebi i želji kandidata, uz određenu naknadu moguće je osigurati auto na korištenje.

Nakon uspješnog dogovora, kandidat dobiva pismeno sve informacije o mjestu stanovanja i rada, sve detalje o poslodavcu i planiranom dolasku, kao i podatke o kontakt osobi od strane poslodavca koja ga dočekuje u dogovoreno vrijeme na dogovorenoj adresi (ime, prezime i telefonski broj).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Preduvjeti
• poznavanje njemačkog jezika (min. B1 nivo aktivno u govoru i pismu)
• samostalnost u radu
• radno iskustvo min. 1 godinu
• spremnost na prekovremeni rad i rad vikendom
• spremnost na rad u smjenama
• vozačka dozvola B kategorije
• državljanstvo zemlje članice EU
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina