Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Novaki
Rok prijave:
31.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Blažič d.o.o. je jedan od vodećih distributera repromaterijala za proizvodnju namještaja u Hrvatskoj i regiji. Poslujemo u Hrvatskoj preko 10 godina, a prisutni smo i u ostalim zemljama regije kroz vlastita poduzeća ili distributere.

Dužnosti osobe bi bile:
- rad sa robom u skladištu (zaprimanje robe od dobavljača, slaganje i pozicioniranje robe na policu, priprema robe za dostavu kupcu)
- ostali poslovi u skladištu
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u stabilnom poduzeću koje je preko 10 godina jedno od vodećih distributera repromaterijala za izradu namještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- osoba mora biti: temeljita, ozbiljna i odgovorna u pristupu prema poslu
- poštenje, spremnost na timski rad i prilagodljivost su osobine koje kandidat mora posjedovati