Skladištar (m/ž)

14 dana
Poslodavac:
Flexsource Solutions
Kategorija:
Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
Dublin, Irska
Rok prijave:
28.08.2018.

Opis radnog mjesta: Flexsource, part of the CPL Group, is a leader in the provision of Innovative Workforce Solutions across the island of Ireland. We provide temporary, permanent and contract jobs. First job trough Flexsource is 11 month contract that can easily become permanent position.

Flexsource traži radnike za rad u skladištu. Lokacija posla je u Republici Irskoj, grad Dublin 15. Radi se u novom suvremenom skladištu u kojem uvijek ima mogućnosti za napredovanje.

Dužnosti na poslu:
- Praćenje Manual Handling standarda u poslu
- Iskustvo rada u skladištu ili proizvodnji
- Rad u skladištu na temperaturi od 5 do -5 °C
- Zadovoljavanje normi i standarda produktivnosti.
Posebne pogodnosti:Dodatne pogodnosti:
Subvencionirana kantina, teretana, društveni programi, parking itd.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Irska

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Nužni uvjeti:
- Iskustvo rada u skladištu na sortiranju narudžbi (Picking orders)
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Iskustvo pakiranja i skladištenja hrane
- Posvećenost detaljima

Poslodavac pruža potpuni trening svih elemenata posla te vrijeme prilagodbe na posao.

Bazna plaća je 12.00 po satu, dok su prekovremeni plaćeni 18.00 eura po satu. Također pruža se mogućnost dodatnih radnih bonusa ako se zadovolji norma te posebni dodaci na smjenu (prosjećna plaća radnika je 13.80 eura po satu).
Skladište je u pogonu 24 sata i 7 dana u tjednu.

Smjene:
Noćni rad sa smjenom od 18:00 do 04:00.

Idealni kandidat mora biti fleksibilan za rad vikendom.

Ako smatrate da je ovaj posao za vas, molimo pošaljite svoj životopis e-poštom na: mario.stazic@flexsource.ie ili putem Brze prijave.
Od 16.8.2018. do 20.8.2018. Flexsource organizira dane otvorenih vrata u Zagrebu u hotelu Dubrovnik (adresa: Gajeva ul. 1). Tamo možemo odgovoriti na sva Vaša pitanja.
Strani jezik:engleski

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Flexsource Solutions
Adresa:83 Merrion Square, Dublin
Država:Ireland

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare