Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zepter Zest d.o.o. poziva sve zainteresirane da se jave na natječaj za radno mjesto:

- 1 izvršitelj

Osoba na ovom radnom mjestu bit će odgovorna za samostalno obavljanje svih poslova vezanih za skladištenje, zaprimanje, istovar, čuvanje, pakiranje robe te uporabu i održavanje strojeva društva.

Organiziran i analitičan pristup radu, sposobnost samostalnog donošenja odluka, temeljitost i odgovornost, osobine su potrebne za uspješno obavljanje ovog posla.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- srednja stručna sprema SSS
- poželjno je iskustvo u samostalnom obavljanju poslova skladištara
- poželjna osposobljenost za rukovanjem viličarom
- organizacijske sposobnosti
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- B kategorija
- engleski jezik

ZEPTER NUDI:
- odgovarajućoj osobi nudimo mogućnost profesionalnog razvoja, poticajna primanja te ugodnu radnu okolinu unutar renomirane internacionalne tvrtke.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro