Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.07.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Poslodavac Zepter Zest d.o.o. poziva sve zainteresirane da se jave na natječaj za radno mjesto:

Skladištar (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb
- 1 izvršitelj

OPIS POSLOVA:

Osoba na ovom radnom mjestu bit će odgovorna za samostalno obavljanje svih poslova vezanih za skladištenje, zaprimanje, istovar, čuvanje, pakiranje robe te uporabu i održavanje strojeva društva. Organiziran i analitičan pristup radu, sposobnost samostalnog donošenja odluka, temeljitost i odgovornost, osobine su potrebne za uspješno obavljanje ovog posla.

UVJETI:

  • • srednja stručna sprema SSS
  • • poželjno je iskustvo u samostalnom obavljanju poslova skladištara
  • • poželjna osposobljenost za rukovanjem viličarom
  • • Organizacijske sposobnosti
  • • Poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • • B kategorija
  • • engleski jezik

ZEPTER NUDI:

  • • odgovarajućoj osobi nudimo mogućnost profesionalnog razvoja, poticajna primanja te ugodnu radnu okolinu unutar renomirane internacionalne tvrtke.
Kompanija Zepter Zest d.o.o. nudi stalnu podršku, stoga možete ostvariti vlastiti potencijal i postići svoje ciljeve. Ako je vaš cilj uspjeh, napredovanje, ravnomjerna rastuća primanja, pošaljite svoj CV do 17.07.2017. donjom Brzom prijavom ili na e-mail: job@zepter.hr.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare