Skladištar/ka

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.05.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu i cijenjenu kompaniju, hitno traži veći broj kvalitetnih osoba s područja Laništa, Remetinca, Sv. Klare, Trokuta i Trnskog za rad na poziciji:

SKLADIŠTAR/KA na pola radnog vremena
Mjesto rada: Zagreb
(više izvršitelja)

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA OSOBE NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE:
- preuzimanje robe po otpremnici dobavljača
- smještaj robe po vrsti i količini na odgovarajuća mjesta u skladištu
- izdavanje robe po narudžbi kupca
- kontrola po izvještaju o neusklađenosti
- pakiranje i prepakiranje robe
- otprema pakirane robe u ekspedit
- praćenje rokova trajanja robe održavanje urednosti i čistoće radnog mjesta/prostora
- parcijalna i godišnja inventura robe
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS
- poželjno iskustvo u skladištu
- poželjno uvjerenje o osposobljenosti za rukovanje motornim viličarom
- brzina i dinamičnost
- sklonost timskom radu

Nudimo Vam sigurna, redovita i stimulativna primanja s velikom mogućnošću stalnog zaposlenja kod Klijenta.
Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)
Biti će kontaktirani isključivo kandidati s područja Laništa, Remetinca, Sv. Klare, Trokuta i Trnskog.

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini obratite nam se svojom prijavom najkasnije do 17.03.2013. na:

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Zadarska 80, 10000 Zagreb
Za natječaj na radnom mjestu Skladištara
E-mail: [email protected]
www.dekra.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola