Skladištar / dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Rakitje
Rok prijave:
23.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirana smo trgovačka kuća, zastupnik nekoliko vodećih kompanija iz drvne branše. Tražimo kvalitetne osobe kojima nudimo izuzetno dinamično i motivirajuće radno okruženje.

Mjesto obavljanja posla: Rakitje, više izvršitelja

Opis posla
• izvršavanje svih poslova prilikom utovara i istovara u skladištu
• utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o zaprimljenim pošiljkama i njenoj ispravnosti
• smještaj robe unutar skladišta na odgovarajuća mjesta
• odgovornost za točno i pravilno izvršavanje radnih zadataka
• amostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
• primjenu i poštivanje svih procedura i radnih uputa vezanih uz skladišno poslovanje
• obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima
• održavanje reda i čistoće u skladištu i krugu skladišta
Posebne pogodnosti:
• rad u dinamičnom okruženju
• edovita i sigurna primanja
• prilika za stjecanje radnog iskustva
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije
• stručna sprema: najmanje SSS
• položen ispit za viličara (nije uvjet)
• ozačka dozvola: OBAVEZNO B kategorija, prednost položena C kategorija
• poželjno iskustvo u skladišnom poslovanja i poznavanje skladišnih procesa

Ostali uvjeti
• dinamičnost, motiviranost, fleksibilnost
• pozitivan odnos prema suradnicima i timskom radu
• poznavanje rada sa skladišnom mehanizacijom
• fizička sposobnost za rad u skladištu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B, C