Skladištar / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.05.2019.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta, uspješnu domaću tvrtku s 30 godišnjim iskustvom u elektroinstalaterskim radovima, projektiranju rasvjete te zastupstvu i prodaji rasvjetnih tijela tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar - dostavljač (m/ž)
[Zagreb]
Opis posla:
  • pregled i zaprimanje robe,
  • slaganje robe u skladištu,
  • zaprimanje naloga za slaganje i slaganje robe za isporuku,
  • izrada primopredajnih dokumenata,
  • dostava robe,
  • manipulacija sa robom, utovar-istovar
  • svi ostali poslovi vezani za skladište , zaprimanje i isporuku robe
Uvjeti:
  • stručna, odgovorna, pedantna i pouzdana osoba,
  • poželjno SSS tehničke ili druge struke sa radnim iskustvom u skladištu i na dostavi robe,
  • vozačka dozvola B kat,
  • položen ispit za upravljanje viličarem ( nije uvjet),
  • znanje rada na računalu
Nudimo:
  • rad u uređenom okruženju
  • početak rada odmah
  • stalni radni odnos
  • puno radno vrijeme
  • redovna primanja
Plaća: od 5000kn

Prijavite se putem Brze prijave, na e-mail: [email protected]
ili na broj telefona: 091 6118 236

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3