Skladištar / Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Lareto grupa d.o.o. iz Zagreba traži skladištara – dostavljača, više izvršitelja, za rad u Zagrebu.

Kao rezultat višegodišnjeg rada u svim segmentima ugostiteljstva danas tvrtka zastupa nekoliko brandova cjenjenih u gastro krugovima. I dalje ulažemo u proizvodnju i preradu visoko kvalitetnih namirnica koji osim što su prisutni u mnogim restoranima i hotelima u Hrvatskoj svakodnevno se nađu i na jelovnicima nekih europskih restorana.
Posebne pogodnosti:
• Buduće članove našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini.
• Mogućnost napredovanja.
• Stimulativna primanja i bonusi.
• Ponude će biti razmatrane u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo;
• Minimalno SSS.
• Poznavanje MS Office aplikacija
• vozačka dozvola B kategorije
• organiziranost, urednost, odgovornost.
• Nekažnjavan prema važećim zakonima Republike Hrvatske
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro