Skladišni radnik na prijemu robe (m/ž)

Mjesto rada:
Belajske poljice (Duga Resa)
Rok prijave:
12.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Meduza d.o.o. je specijalizirano poduzeće za otkup i distribuciju svježe ribe, skladištenje i distribuciju zamrznute ribe te uvoz i izvoz ribe. Zbog stalnog razvoja i proširenja opsega posla, tvrtka Meduza traži odgovorne osobe za radno mjesto:

SKLADIŠNI RADNIK NA PRIJEMU ROBE (m/ž)

Opis poslova:
- Ispravno i pravovremeno zaprimanje i skladištenje robe
- Utovar i istovar robe i ambalaže
- Raspoređivanje robe na odgovarajuće skladište ovisno o režimu čuvanju i roku trajanja
- Održavanje čistoće i reda u skladišnom prostoru
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV/SSS
- Radno iskustvo na istim / sličnim poslovima (prednost, ali nije uvjet)
- Osnovna informatička pismenost
- Osposobljenost za rad viličarem (prednost, ali nije uvjet)

Prijavite se putem Brze prijave ili mailom: [email protected]
Poznavanje rada na računalu:
osnovno