Skladišni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, ind. zona Kukuljanovo
Rok prijave:
27.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna smo tvrtka koja posluje više od 25 godina na Hrvatskom i inozemnom tržištu. Naša djelatnost je proizvodnja i veleprodaja opreme za kupaonicu i rasvjete.

Zbog povećanja obujma poslovanja tražimo više djelatnika za rad u skladištu.

Opis posla:
- dnevno slaganje/komisioniranje robe prema pripremljenim nalozima za kupce sa barkod čitačima
- dnevni utovar i istovar robe
- praćenje narudžbi i njihove cjelovite isporuke
- dnevno kontaktiranje i informiranje odjela logistike i komercijale o stanju realizirani i nerealiziranih isporuka robe prema kupcima
- praćenje stanja zaliha robe i informiranje voditelja skladišta o istom
Posebne pogodnosti:
- ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- izazovan i dinamičan posao u ugodnom radnom okruženju
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- rad u inovativnoj i poticajnoj sredini
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno položen ispit za upravljanje viličarom, nije uvjet
- prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- razvijene komunikacijske sposobnosti
- odgovornost, kreativnost i fleksibilnost u radu
- poznavanje rada sa barkod čitačima

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro