Skladišni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
13.06.2019.

KUEHNE & NAGEL d.o.o. traži radnike za rad u skladištu i odjelu logistike (m/ž)

Tražimo ozbiljne, odgovorne i spretne osobe s razvijenim radnim navikama i motivacijom za izvršavanje dnevnih skladišnih aktivnosti kako bi se zadovoljile potrebe poslovanja.

Opis posla:

  • utovar i istovar robe s kamiona
  • priprema i kontrola robe za otpremu
  • koordinacija poslova s nadređenim
  • održavanje čistoće na radnom mjestu

Što nudimo:

  • rad u međunarodnom poduzeću
  • ugovor na određeno sa mogućnošću produženja na neodređeno
  • nudimo svakodnevni prijevoz našim autobusom koji polazi s Remize više puta dnevno, ovisno o smjeni

Uvjeti:

  • dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu
  • spremnost na rad u smjenama
  • poželjno iskustvo rada u skladištu

Ljubazno vas molimo, da nam svoje molbe sa životopisom pošaljete, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka na [email protected] s naznakom natječaja 'HRV-Skladišni radnik' do 13.06.2019.

Kuehne + Nagel Group je uspješna međunarodna grupacija sa više od 82 000 zaposlenika po cijelom svijetu na 1300 lokacija, te je prisutna u više od 100 država. Snažan položaj na tržištu postigla je poslovima u pomorskom, zračnom i cestovnom prijevozu te ugovornoj logistici s jasnim fokusom na pružanju usluga u vrijednosnom lancu pomoću suvremene informatičke tehnologije.