Skladišni radnik (m/ž)

13 dana
Poslodavac:
Lacuna d.o.o. Lacuna d.o.o.
Kategorija:
Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.04.2019.

Opis radnog mjesta: Lacuna d.o.o. je internacionalna kompanija koja u svom poslovanju objedinjuje razvoj,
proizvodnju, doradu, prodaju, distribuciju i promociju.
Tržišni smo lider u proizvodnji i distribuciji opreme za zaštitu na radu (WORK TIME), korporativnog
(CORPORATE TIME) & promotivnog tekstila (FREE TIME).
Zbog poslovnog rasta i proširenja poslovanja, objavljujemo slijedeći natječaj:

Opis posla:

- uredno izvršavanje dodijeljenih zadataka i aktivnosti
- utovar i istovar robe
- skladištenje robe na odgovarajuća skladišna mjesta
- priprema robe za otpremu
- otprema robe iz skladišta
- briga o pravilnoj, kvalitetnoj i točnoj manipulaciji robom
- briga o čistoći i urednosti skladišta
- izvršenje i kontrola mjesečnih i godišnjih inventura
- administrativni nalozi povezani s otpremom robe
Posebne pogodnosti:Što nudimo:
- rad u stabilnoj tvrtki,
- korektan i pošten odnos prema zaposlenicima koji su naša najveća snaga
- aktivan i dinamičan posao
- rad ponedjeljak - petak (subotom u sezonskom intervalu)
- plaćena naknada za prijevoz
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- položen ispit za rukovanje viličarom (prednost)
- iskustvo na sličnim poslovima (prednost)

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme / stalni radni odnos s probnim periodom
Prijava na: ksenija.puljic@lacuna.hr
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Lacuna d.o.o.
Adresa:Vučak 32, 10090 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Država:Hrvatska
Internet adresa:www.lacuna.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare