Skladišni radnik / Komisioner (m/ž)

Mjesto rada:
Bavarska, Njemačka
Rok prijave:
31.12.2018.

[Mjesto rada: Bavarska, Njemačka]

Opis posla:
  • priprema i pakiranje robe za otpremu
  • zaprimanje, kontrola i skladištenje robe
  • upravljanje podnim viličarem
  • komisioniranje robe prema nalogu
  • rad sa skenerom
Uvjeti:
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika i iskustvo u komisioniranju robe, no nije uvjet.

Ukoliko ste zainteresirani, pošaljite svoj životopis na mail [email protected], putem Brze prijave ili nam se javite na telefonski broj 0049 871 / 9748 2145 ili mobitel 0049 160 / 9077 5662 do 28.10.2018.

P.I.N. Personal GmbH
Mendelstrasse 4, 84030 Ergolding, Germany
www.pin-personal.com