Skladišni radnik / komisionar (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
01.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovna djelatnost tvrtke Pert d.o.o.je distribucija prehrambenih proizvoda za brojne kupce HoReCa kanala na području sjeverozapadne Hrvatske, kvarnerskih otoka, Like, kontinentalne Hrvatske uključujući i grad Zagreb te slovenskog Primorja.

Tvrtka danas zapošljava više od 45 radnika.

Opis posla:
- skladišno - transportni poslovi
- poželjan položen viličar (nije nužno)
- komisioniranje i slaganje prehrambenih proizvoda
- rad je organiziran u 2 smjene ili samo u jutarnjoj, ovisno o potrebama posla.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- službeni mobitel
- slobodan dan koristi se nedjeljom
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno prijašnje iskustvo u skladišnom poslovanju
- Stručna sprema: NKV, KV, Srednja stručna sprema.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom
ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B