Šivač (m/ž)

10 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
IMAGE HADDAD - više od 30 godina hrvatski modni brand broj 1.
Kao rezultat kontinuiranog rasta tražimo više zaposlenika za sljedeću poziciju, za proizvodni pogon u Zagrebu:

Šivač (m/ž)

Radno vrijeme je ponedjeljak-petak 06:45-14:45.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
Moguća je prijava na neodređeno, na određeno i na pola radnog vremena (umirovljenici).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
Tražimo vrsne, iskusne šivače, kao i manje iskusne šivače sa znanjem rada na šteperici i endlerici za jednostavnije poslove (ušivanje etiketa, pomoćni poslovi) za rad u iskusnom, uhodanom timu.

Zainteresirani molimo da se jave putem Brze prijave sa životopisom ili na 01/2358-100.

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Čret 50, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.