Sitotiskar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Masaprint d.o.o. je firma koja se više od 13 godina bavi veleprodajom tekstilnog promotivnog materijala i sitotiskom na isti. Svoj rast i napredak temelji na visokoj kvaliteti kako samih proizvoda tako i sitotiska te brzim rokovima isporuke što je omogućilo da većinu svog poslovanja temelji na izvozu.
Naš cilj je biti firma s kojom svi žele raditi i u kojoj svi žele raditi.

Opis posla:
Rad na automatskim sitotiskarskim strojevima i upravljanje timom djelatnika u sitotisku na pomoćnim funkcijama (izlaganje i skupljanje robe na tunelu).
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
– dodatne edukacije, posjećivanje stručnih sajmova, stimulativna primanja i sl.
– Rad u jednoj smjeni, radne subote samo u sezoni
- djelatnicima koji nisu iz Zagreba i okolice nudimo opciju smještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VKV, SSS, VŠS
– potrebno je radno iskustvo od minimalno 2 godine
– rukovođenje manjim timom
– fleksibilnost vezano za radno vrijeme, timski rad
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine