Sistemski tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Postanite dio našeg tima kao

Sistemski tehničar (m/ž) u Zagrebu

…zadužen za instalaciju, konfiguriranje i puštanje u rad mobilnih uređaja i računalne opreme.

Opis i specifikacija posla:

• instalira i obavlja osnovno konfiguriranje mobilnih uređaja i računalne opreme
• obavlja osnovna mjerenja i testiranja mobilnih uređaja i računalne opreme
• surađuje sa korisnicima u održavanju, podešavanju, instalacijama
• podrška korisnicima sustava (opremanje djelatnika, edukacija kod korištenja mobilnih uređaja i računalne opreme)
• odgovara za sigurnost poslovnih informacija sektora i Društva
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Odgovornosti:
• Stručno usavršavanje i stjecanje iskustva iz područja mobilne i računalne tehnologije
• Pravovremeno i kvalitetno osiguravanje tehničke podrške u skladu s poslovnim potrebama, zaposlenicima Društva
• Ažurnost i urednost u vođenju dokumentacije iz područja odgovornosti
• Pravovremenost i točnost u izvršavanju aktivnosti i izvještavanju
• Optimalno i efikasno korištenje svih resursa kojima direktno upravlja;
• Ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih

Što očekujemo od tebe:
• SSS tehničkog usmjerenja
• prijavu na Hrvatski zavod za zapošljavanje
• uredno izvršavanje dodijeljenih zadataka i poslova
• sustavno usavršavanje i povećavanje razine samostalnosti u dodijeljenim radnim aktivnostima
• pozitivnu energiju i entuzijazam
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla

Za sam početak dobit ćeš jednogodišnji ugovor za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa u našoj organizaciji i mentora koji će te usmjeravati i aktivno pratiti tvoj rad. Kroz godinu dana rada kod nas, trud, dobri rezultati i zadovoljavanje očekivanja bit će prepoznati i nagrađeni stalnim zaposlenjem uz mogućnost daljnjeg napredovanja.

Ukoliko smatraš da udovoljavaš uvjetima iz natječaja, ne oklijevaj, nego pošalji svoj CV – najkasnije do 23.05.2017.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola