Sistemski/a administrator/ica  HZZ OGLAS

PROCUDO d.o.o. za računalne i srodne djelatnosti, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.12.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike računalne mreže
internet
računalni sustavi
operacijski sus
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: • Telefonska podrška korisnicima (HelpDesk) • Rješavanje incidenata spajanjem na računala korisnika • Odlazak na lokaciju klijenata radi rješavanja incidenata • Instalacije, reinstalacije računala • Koordinacija s prodajnim timom oko ugovorenih projekata i aktivnosti • Koordinacija s voditeljem helpdeska oko dogovorenih projekata • Kontrola monitoring sustava za status hardvera, backup-a, podatkovna polja, zdravlje i ažuriranost operativnih sustava i firmware-a svih bitnih uređaja u informacijskom sustavu klijenata • Ažurno vođenje dokumentacije svih promjena u informacijskim sustavima klijenata • Samostalno educiranje o novitetima na navedenim područjima i proaktivno predlaganje poboljšanja upravi tvrtke • Aktivno komuniciranje i usklađivanje s kolegama u helpdesk timu, radi bržeg, točnijeg i produktivnijeg izvršavanja zadataka • Korištenje dogovorenih i implementiranih softverskih alata unutar poduzeća (ERP, CRM, PM, TICKETING)
Potrebne vještine, znanja i kvalifikacije: • SSS/VŠS/VSS • Poznavanje i prethodno iskustvo u radu s navedenim sustavima i servisima je prednost: o Active Directory/DNS/DHCP, Azure, Microsoft 365, Veeam, VMware, Hyper-V, Windows Server OS o Logičko i teorijsko poznavanje informacijske sigurnosti, te praktično iskustvo u implementaciji putem različitih softverskih i hardverskih rješenja • Dobro poznavanje Windows 10 i Windows 11 operativnih sustava • Kritičko razmišljanje i predlaganje rješenja. Optimiziranje procesa • Dobro upravljanje vremenom • Edukacijske i komunikacijske vještine • Timski rad • Organizacijske vještine • Profesionalan i odgovoran pristup • Znanje engleskog jezika • Vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi: • Parking osiguran • Službeni mobitel i laptop za privatno korištenje • Novčane stimulacije za uspješno odrađene poslove, a posebice za projekte i aktivnosti koje zahtijevaju rad van radnog vremena • Prigodne novčane nagrade (Božić, Uskrs..) • Mogućnosti rada od doma u situacijama nemogućnosti dolaska na posao • Ugodna radna okolina i atmosfera • Mogućnost napredovanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128452725
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje